Skip links
O nás

Pomáháme tvořit Váš domov

Co děláme

U nás na rodinné pile Pírek poskytujeme služby v oblasti zpracování dřeva. Od těžby v lese až po samotnou výrobu např. zahradního nábytku.

Naše služby poskytujeme již od roku 1992 mezi Novým a Starým Jičínem pod malebnými Beskydami. Během těchto let jsme své služby upravovali dle aktuálních potřeb zákazníků a to je důvod přoč se k i nám vrací.

Postupem času se naše služby na pile rozšiřovali a nyní dokážeme uspokojit i náročnější klienty ;).

Rozsah služeb v dřevoprůmyslu máme veliký a to:
Těžka a výkup kuliatin, hoblování dřeva, tesařství (stavba pergol, přístřešků či stání na auto), výroba zahradního nábytku (stoly, křesla, zahradní a dětské domky) atd.

Na výsledky naší práce jsme patřičně hrdí. Práci se dřevem a výroba nábytků je v naší rodinné pile Pírek tradicí, kterou si předáváme stejně tak jako znalosti a "know how".

roman pírek
— váš projekt - náš ůkol

Rozumíme dřevu již od kořenu

Během 20. let práce se dřevem a klienty jsme se naučili několik užitečných pracovních postupů, které dobře fungují a dokážeme rychle zareagovat na žádosti a změny během jak přípravy projektů tak i v pruběhu realizace bez delších průtahů.

Na pile Pírek přistupujeme ke klientům individuálně a to od komunikace až po realizaci a vždy klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Nápad
nebo návrh_

Máte návrh nebo nápad na pergolu nebo stání na auto? Doneste nám ho ukázat a pomůžeme Vám s realizací.

Vybíráme
vybíráte_

Společně vybereme nejvhodnější řešení, od vhodného dřeva po finální nátěr. Pomůžeme Vám také i s následnou údržbou.

Realizace
a předání_

Přijedem k Vám s již připravnými částmi nebo hotovými prvky pro umístění a následnou montáž. Veškeré úpravy spolu zkonzultujeme pro Vaší spokojenost.

20+
Let zkušeností v dřevařském průmyslu.
99%
Spokojených zákazníků.
256
Vyrobených nábytků.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“
Explore
Drag