Skip links
Služby

Naše služby

Rozsah služeb v dřevoprůmyslu máme veliký a to: Těžka a výkup kuliatin, hoblování dřeva, tesařství (stavba pergol, přístřešků či stání na auto), výroba zahradního nábytku (stoly, křesla, zahradní a dětské domky) atd.

Na výsledky naší práce jsme patřičně hrdí.

Práci se dřevem a výroba nábytků je v naší rodinné pile Pírek tradicí, kterou si předáváme stejně tak jako znalosti a "know how".

— pila pírek služby

Na pile Pírek přistupujeme ke klientům individuálně a to od komunikace až po realizaci a vždy klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

— Stavební řezivo na krovy, pergoly

— Truhlářské řezivo

— Pořez vlastní kulatiny

— Těžba, svoz a výkup Vaší kulatiny

— Hoblování dřeva

— Palivové dřevo

— Tesařství

— Výroba zahradního nábytku

— Broušení kotoučových pil

— Impregnace dřeva

Stavební řezivo na krovy, pergoly

Hranoly na krov se vyrábí z kulatiny jehličnanů - smrk a jedle, dále přání zákazníka lze vyrobit hranoly na krov též z modřínu či borovice. Veškerá surovina pro výrobu a prodej je tuzemské provenience. Trámy a fošny řežeme v rozměrech dle přání zákazníka do délky 12 metrů. Stavební prkna tl. 25 mm, délky od jednoho do pěti metrů.

Truhlářské řezivo

Skladem máme fošny dubové a jasanové tloušťky 53 mm.

Pořez vlastní kulatiny

Pokud máte svůj les a dřevo z něj, nebo pokud máte možnost získat levně kulatinu a požadovali by jste ji kvalitně a přesně rozřezat s maximální výtěžností, nabízíme Vám jakýkoliv pořez dle Vašich požadavků. Pořez kulatiny provádíme mimo jiné rámovými pilami do délky kulatiny 12 m a do průměru 60 cm. Nabízíme také odvoz kulatiny z lesa na pilu traktorovou vyvážecí soupravou Steindl.

Těžba a výkup Vaší kulatiny

Provádíme také těžbu, přiblížení a odvoz kulatiny z lesa. V případě, že chcete kulatinu prodat, rádi ji od Vás za férovou cenu vykoupíme.

Hoblování řeziva

Hoblujeme trámy, desky i fošny až do šíře 60 cm.

Palivové dřevo

Z pilařské výroby vzniká odpad v podobě tzv. odkorů. Toto palivo prodáváme i s možností dovozu. V případě zájmu máme možnost sehnat i tvrdou kulatinu.

Tesařství

Menší pergoly či stání na auta zvládneme postavit sami. Neváhejte se zeptat!

Impregnace dřeva

Impregnaci provádíme v máčecí vaně přípravkem Bochemit, který dřevo ochrání proti dřevokaznému hmyzu, houbám i plísním.

— výroba zahradního nábytku

Respekt k přírodě

Vyrábíme zahradní nábytek, který zapadne do Vaší zahrady. Vybíráme stabilní a kvalitní dřevo s dlouhou životností, které Vám bude dělat radost po dlouhá léta. Navrhneme, vyrobíme a ustavíme na Vaší zahradu.
— tesařství

Funkční design

Menší pergoly či stání na auta zvládneme postavit sami. Neváhejte se zeptat!

Vyrábíme: pergoly, stání na auta, přístřešky, zahradní altánky atd..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“
Explore
Drag